Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tábor 2015

 datum: 18. - 31. července 2015

 místo: tábořiště Sedýlko (blízko Libínského Sedla)

 cena: 3200 Kč 

 Jako každý rok jedeme i letos na letní tábor. Tentokrát strávíme skvělých 14 dní na našem oblíbeném tábořišti s rybníčkem poblíž Libínského Sedla u Prachatic.

A jak takový tábor vypadá? Každý tábor má svou celotáborovou hru. Už jsme se přenesli do doby krále Artuše, na Klondajk při Zlaté horečce, pomáhali jsme Frodovi donést prsten do Mordoru, spolu s Mrakoplašem a Dvoukvítkem jsme zachraňovali Zeměplochu, a spoustu dalších. A kam se podíváme letos? Nenech se napínat a pojeď to s námi zjistit! :)

A co na takovém táboře děláme? Hrajeme spoustu lesních her, dovádíme ve vodě, pozorujeme přírodu a noční oblohu, zpíváme písničky u táboráku, chodíme na výlety. Mezi naše oblíbené činnosti patří také Týpko smíchu, kdy si při spoustě veselých scének a písniček, které sami secvičíme užijeme spoustu zábavy. Na každém táboře také obohatíme svoje znalosti ve skautských i jiných dovednostech.

A kde bydlíme? Na začátku tábora si za pomoci starších postavíme týpka nebo podsadové stany, ve kterých pak spinkáme celý tábor. Ve stanech bydlíme po dvou, v týpku nás může být i víc. 

A nemáme na táboře hlad? Ale kdepak! V kuchyni si sami uvaříme super jídla, která si většinou připravíme už dopředu a naučíme se je vařit.Pomáhá nám s tím vedoucí, který ví, jak se to má správně udělat.

A nenudíme se bez počítače a televize? Na našem táboře nám na nudu nezbyde čas. Program je velmi pestrý a zábavný, takže si na televizi, počítač nebo videohry ani nevzpomeneme. Ani mobil na táboře nepotřebujeme. Domů posíláme pohledy, aby rodiče věděli co všechno už jsme zažili. A kdybychom měli s sebou nějakou cennost, tak bychom se museli akorát pořád strachovat, že bychom ji mohli ztratit. A pokud bychom něco potřebovali, můžeme se vždy obrátit na naše vedoucí, kteří nám se vším rádi pomůžou a poradí.

 

Už se moc těšíme na další tábor, který si s kamarády zase pořádně užijeme!